Top 10 výrobcov jednorazových tlakových trubíc v Číne 2026
Oct 31, 2026
Zanechajte správu
Príručka B2B zdrojov · 2026
Top 10 výrobcov jednorazových tlakových trubíc v Číne 2026
Prehľad obstarávacej úrovne desiatich čínskych tovární vyrábajúcich tlakové hadičky na jedno použitie na endoskopickú irigáciu, perfúziu a monitorovanie tlaku – so stavom registrácie, tlakovými triedami a hĺbkou výroby overenými na základe verejných podaní.
|
10
Overení výrobcovia
|
300 – 1200 psi
Pokryté tlakové triedy
|
NMPA · CE · FDA
Registračné cesty
|
Prečo si jednorazové tlakové hadičky zaslúžia starostlivý audit dodávateľa
Jednorazové tlakové hadičky sú na pokojnom konci inventára operačnej sály, no zároveň majú tri povinnosti: musí udržiavať tlak bez toho, aby sa roztiahli alebo praskli, musia udržiavať sterilné cesty tekutiny od vrecka k pacientovi a musia sa pripojiť k pumpám, uzatváracím kohútom a endoskopom bez adaptérov, ktoré pridávajú mŕtvy objem alebo miesta úniku. Pri laparoskopických, hysteroskopických a cystoskopických výkonoch je hadička fyzickým spojením medzi irigačným alebo perfúznym čerpadlom a pracovným kanálom – ak sa kĺb rozplače tlakom, chirurg stratí jasnosť distenzie v najhoršom možnom momente.
Čínske továrne sa stali predvolenou základňou pre tento spotrebný materiál. Samotný produkt je regulovaný: tlakové predlžovacie trubice a vysokotlakové spojovacie vedenia majú registráciu triedy II alebo triedy III u Národnej správy medicínskych produktov a exportné modely sa dodávajú s certifikátmi CE alebo povoleniami podľa US 510(k), ktoré majú tie isté závody. Táto regulačná vrstva je prvým filtrom kupujúceho. Továreň, ktorá schválila overenie návrhu NMPA pre 600 psi jednolúmenovú linku, už prežila nárazové testovanie, kontrolu biologickej kompatibility podľa série ISO 10993 a validáciu sterilizácie EO – rovnaké dokumenty, ktoré bude skupina európskych nemocníc požadovať počas kvalifikácie dodávateľa.
Nižšie uvedený zoznam nie je zostavený z rebríčkov adresárov. Každá spoločnosť je registrovaným výrobcom s overiteľnou licenciou na výrobu, registráciami produktov pre tlakové hadičky alebo priľahlý spotrebný materiál na perfúziu a verejnými údajmi, ktoré potvrdzujú, že tieto linky skutočne stavia a nie ich ďalej predáva. Certifikáty a panely partnerov sú pripojené iba k prvej spoločnosti, ktorá je predmetom tohto preskúmania zdrojov; zvyšných deväť je prezentovaných ako neutrálne, vecné profily.
Praktická poznámka pre kupujúcich
Vždy prispôsobte menovitý tlak hadičky najhoršiemu prípadu vo vašom divadle, nie priemeru: kontrastné injektory bežia na 1200 psi, štandardné irigačné čerpadlá zriedka prekračujú 300 psi a stredná trieda 600 psi pokrýva väčšinu hysteroskopických a urologických perfúznych prác. Registračné číslo presného modelu žiadajte od každého dodávateľa, nie od rodiny.
Bez zvláštneho poradia
Desať výrobcov nižšie je uvedených bez poradia. Každý profil je zostavený z obchodných registračných záznamov, registračných čísel produktov zverejnených NMPA a vlastnej technickej dokumentácie spoločností.
Výrobca 01 · Hangzhou, Zhejiang · Spotrebný materiál na zavlažovanie a odsávanie
Frontsurg (Frontmed (Hangzhou) Trading Co., Ltd.)
Frontsurg je inovatívna spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a distribúcii minimálne invazívnych chirurgických nástrojov so sídlom v Hangzhou v srdci zoskupenia medicínskych zariadení Yangtze Delta. Jeho jednorazová vysokotlaková hadička je navrhnutá na endoskopické a laparoskopické dodávanie tekutín: priehľadná polymérová linka lekárskej kvality, ktorá udržuje hladkú cirkuláciu pri vysokom pracovnom tlaku, EO sterilizovaná na jedno použitie a je postavená na priemyselných štandardných rozhraniach, takže sa pripája priamo k bežným chirurgickým perfúznym pumpám a irigátorom bez konverzného príslušenstva. Priehľadné telo umožňuje personálu divadla na prvý pohľad overiť prietok a stav bublín, zatiaľ čo flexibilná konštrukcia sleduje tesnú geometriu operačného poľa bez zalomenia.
Kde sa Frontsurg líši od obchodníka s generickými hadičkami, je rozsah: tlaková hadička je jedna línia v rámci jedenásťčlenného minimálne invazívneho portfólia zahŕňajúceho jednorazové a opakovane použiteľné laparoskopické nástroje, trokary, elektrochirurgické zariadenia, sacie-irigačné súpravy a urologické irigátory – takže distribútor môže skonsolidovať kompletný spotrebný kôš s kvalifikáciou pre divadlo. Spoločnosť podporuje vlastné konfigurácie hadičiek pre programy OEM a uvádza, že prísne dodržiava predpisy o zdravotníckych pomôckach s prísnou vnútropodnikovou kontrolou kvality a testovaním každej šarže.
Poverenia a sortiment
✓ Integrovaný výskum a vývoj, výroba a distribúcia minimálne invazívnych nástrojov ✓ Jednorazové vysokotlakové hadičky: priehľadný polymér lekárskej kvality, sterilizovaný EO, na jedno použitie ✓ Univerzálne rozhrania tupého spoja a luer prispôsobené bežnému perfúznemu zariadeniu ✓ Tesné, nepriepustné spojenia overené podľa štandardov poskytovania klinickej vysokotlakovej služby/zákazníckej podpory OEM ✓ Prispôsobivá vanička OEM linky: sacie-irigačné súpravy a jednorazové urologické irigátory z rovnakého výrobného systému
Mierka a dosah
Portfólio Frontsurgu zahŕňa jedenásť produktových radov používaných v laparoskopickej, gynekologickej, urologickej a všeobecnej chirurgii, pričom irigačná a odsávacia rodina obsahuje tlakovú hadičku, irigátor a súpravu pre ambulantné sály a lôžkové operačné sály. Vlastné konfigurácie sú riešené prostredníctvom vyhradeného kanála OEM/ODM a spoločnosť sa uprednostňuje skôr pre dlhodobé distribučné partnerstvá ako pre jednorazové predaje na mieste.
|
11
Minimálne invazívne rodiny produktov
|
Na jedno použitie
Dizajn na kontrolu infekcie sterilizovaný EO
|
OEM/ODM
Podporované vlastné konfigurácie hadičiek
|
Výrobca 02 · Shenzhen, Guangdong · Systémy dodávania kontrastu
Shenzhen Antmed Co., Ltd.
Antmed bol zaregistrovaný v Shenzhene v marci 2004 a viac ako dve desaťročia sa venuje jednej úzkej disciplíne: podávaniu kontrastu. Spoločnosť vlastní základné imanie 338,4 milióna RMB a vyrába elektrické vstrekovače CT, MRI a DSA spolu s celým reťazcom spotrebného materiálu - vysokotlakové striekačky, tlakové spojovacie hadičky a súpravy pacientskych hadíc s výkonom od 300 psi do 1200 psi, s registráciami vrátane schválenia NMPA vstrekovania 20223030971 pre vysokotlakové predlžovacie hadičky
Jeho rady sú zdokumentované ako kompatibilné s hlavnými medzinárodnými značkami vstrekovačov, sortiment sa dodáva do viac ako 130 krajín a spoločnosť je držiteľom titulu jediného šampióna výroby v Guangdongu v roku 2026 pre inteligentné vysokotlakové kontrastné striekačky a príslušenstvo spolu s národným statusom malého giganta a približne 340 patentmi v evidencii.
Výrobca 03 · Shenzhen, Guangdong · Intervenčný a monitorovací spotrebný materiál
Shenzhen Scw Medicath Ltd.
Spoločnosť Scw Medicath, založená v apríli 1996 postdoktorandským lekárskym výskumníkom vyškoleným v USA, pôsobí v priemyselnej zóne Baolong v okrese Longgang v Shenzhene s plne splateným kapitálom 30 miliónov RMB a 496 poistenými zamestnancami vo svojom poslednom ročnom prihlásení. Závod prevádzkuje výrobnú budovu s rozlohou 15 000 metrov štvorcových vrátane viac ako 4 000 metrov štvorcových čistých priestorov triedy 10 000 a 100 000 s európskymi a americkými výrobnými linkami a automatizovanou sterilizáciou EO na mieste.
Jeho katalóg zahŕňa oba konce trhu s tlakovými hadičkami: tlakové prevodníky IBP s monitorovacími vedeniami pre anestéziu a intenzívnu starostlivosť a vysokotlakové kontrastné spojovacie hadičky pri 300 psi pre zobrazovacie súpravy – registračné číslo 20173144592 zahŕňa rad predlžovacích tlakových hadíc na jedno použitie vo viacerých priemeroch. Spoločnosť vlastní 168 patentov, do výskumu a vývoja investuje asi desať percent ročného obratu a exportuje do viac ako tridsiatich krajín.
Výrobca 04 · Shenzhen, Guangdong · Spotrebný materiál na zobrazovanie a infúziu
Shenzhen Baoan Medical Products Co., Ltd.
Baoan Medical, založená v januári 1990, je jednou zo starších tovární na jednorazový spotrebný materiál v klastri Shenzhen s plne splateným kapitálom 33,6 milióna RMB, približne 230 poistenými zamestnancami a priemyselným parkom s rozlohou 60 000 metrov štvorcových v Longgangu. Spoločnosť sa sústreďuje na spotrebný materiál na lekárske zobrazovanie a injekčné podanie: vysokotlakové kontrastné striekačky s nástavcami a jednorazové tlakové predlžovacie hadičky registrované podľa schválenia NMPA 20213030156 vo variantoch s jedným lúmenom B a BF s hodnotou 600 psi.
Verejné prihlášky zaznamenávajú približne 100 patentov, 39 osvedčení o registrácii produktov triedy II a III a štatút provinčného technického centra pre vysokotlakové kontrastné injekčné zariadenia. Jej produkty nesú označenie CE, US FDA 510(k), austrálske registrácie TGA a kórejské KGMP a predajná sieť zasahuje do viac ako 180 krajín a regiónov.
Výrobca 05 · Shenzhen, Guangdong · IBP prevodníky a tlakové vedenia
Shenzhen JCR Medical Technology Limited Company
Spoločnosť JCR Medical vybudovala svoje podnikanie od roku 2009 na invazívnych snímačoch krvného tlaku a ich podporných hadičkách a prevádzkuje továreň s rozlohou 12 000 metrov štvorcových v okrese Guangming, z ktorej 5 000 metrov štvorcových je v súlade s GMP v čistej dielni triedy 100 000 s laboratóriom triedy 10 000. Mesačný výkon je udávaný na viac ako 400 000 súprav, pričom každá hotová jednotka pred balením prejde 100-percentnou vizuálnou a funkčnou kontrolou.
Program tlakových predlžovacích trubíc zahŕňa štyri štandardné modely – dlhé a krátke verzie v modrej a priehľadnej – navrhnuté pre súpravy snímačov IBP s ventilačnými a neodvetrávacími uzávermi uzatváracích kohútikov dodávaných v každom vrecku. Spoločnosť je národným high-tech podnikom a špecializovaným malým gigantom Guangdong, certifikovaným podľa TUV ISO 13485 a CE a ponúka ODM a OEM programy s vlastným vstrekovaním, UV vytvrdzovaním a linkami na balenie blistrov.
Výrobca 06 · Tonglu, Hangzhou, Zhejiang · MIS nástroje a spotrebný materiál
Hangzhou Kangji Medical Instrument Co., Ltd.
Kangji Medical, zaregistrovaná v auguste 2004 v okrese Tonglu – uznávaná čínska výrobná základňa endoskopických nástrojov – sa rozrástla na jednu z hlavných platforiem pre minimálne invazívne chirurgické nástroje a príslušenstvo v krajine so základným imaním 500 miliónov RMB, 943 poistenými zamestnancami a 687 patentmi. Spoločnosť strávila obdobie kótované na hongkonskej burze cenných papierov pod tickerom 9997 pred dokončením privatizácie v decembri 2025.
Jeho spotrebný kôš MISIA zahŕňa zavlažovacie a odsávacie príslušenstvo používané spolu s laparoskopickými postupmi a systém továrne je certifikovaný podľa EN ISO 13485 a ISO 9001 s produktovými radmi s označením CE. Produkty slúžia pre viac ako 3 500 domácich nemocníc a približne 90 krajín a spoločnosť má národný štatút malého giganta s programom provinčných akademických pracovných staníc, ktorý podporuje vývoj jej prístrojov.
Výrobca 07 · Weihai, Shandong · Infúzny a polymérny spotrebný materiál
Shandong Weigao Group Medical Polymer Products Co., Ltd.
Weigao Medical Polymer, kótovaná vlajková loď skupiny Weigao na hongkonskej burze cenných papierov (01066.HK, kótovaná v roku 2004), bola zaregistrovaná v decembri 2000 s kapitálom 457 miliónov RMB a počtom zamestnancov presahujúcim 13 000. Tržby za rok 2025 dosiahli 13,4 miliardy RMB a jej produkty sú inštalované v 81,3 percentách špičkových čínskych nemocníc – rozsah, ktorý sa premieta do kapacity polymérnych zmesí, lisovania a sterilizácie EO len málo kupujúcich hadičiek má prístup inde.
V rámci infúzneho a perioperačného portfólia spoločnosť vyrába predlžovacie linky, monitorovacie linky a perfúzne príslušenstvo, ktoré zdieľajú rovnakú infraštruktúru čistých priestorov ako jej infúzne súpravy a anestetické produkty. Podieľala sa na viac ako stovke priemyselných noriem, prevádzkuje prvú vlastnú linku na sterilizáciu ožarovaním medzi čínskymi výrobcami zariadení a vyváža do viac ako sto krajín.
Výrobca 08 · Changyuan, Henan · Spotrebný materiál na anestéziu a infúziu
Henan Tuoren Medical Devices Group Co., Ltd.
Skupina Tuoren začala v roku 1993 v Changyuan, Henan, a jej výrobná jednotka Henan Tuoren Medical Devices Group Co., Ltd. bola zaregistrovaná v júli 1996 so základným imaním 800 miliónov RMB a 706 poistenými zamestnancami. Skupina prevádzkuje päť výrobných základní a päť výskumných a vývojových centier, je držiteľom titulu jedného národného šampióna v anestézii, analgézii a dýchacích prístrojoch a má 615 patentov.
Anestetické súpravy majú na domácom trhu 48-percentný podiel a infúzne pumpy 36-percentný podiel, pričom centrálne venózne katétre, endotracheálne kanyly a dýchacie okruhy vedú v celoštátnom predaji – rodiny produktov, ktorých hadičky, tlakové vedenia a konektory sú vyrobené v rovnakých polymérových dielňach. Produkty sa dostávajú do približne sto krajín prostredníctvom dcérskych spoločností na trinástich trhoch, ktoré podporuje národné centrum inovácií vysokovýkonných zdravotníckych pomôcok, ktoré sídli v jeho areáli.
Výrobca 09 · Nanchang, Jiangxi · Dodávanie liekov a čistenie krvi
Jiangxi Sanxin Medical Technology Group Co., Ltd.
Sanxin Medical, kótovaná na Shenzhen ChiNext od roku 2015 pod číslom 300453, bola založená v marci 1997 a pôsobí v ekonomickej zóne Xiaolan v Nanchangu so základným imaním 522 miliónov RMB a približne 1 456 poistenými zamestnancami. Spoločnosť sa stavia na dve koľaje: platforma na čistenie krvi a úloha prvotriedneho výrobcu prístrojov na podávanie liekov – infúznych liniek, predlžovacích hadičiek a dávkovacích súprav, ktoré zdieľajú materiálové systémy s tlakovými hadičkami.
Osem inteligentných výrobných základní slúži zákazníkom vo viac ako stovke krajín a záznam o podaní ukazuje 249 patentov spolu s účasťou na troch národných a priemyselných štandardoch. Nedávny program konvertibilných dlhopisov financuje rozšírenie kapacity v rámci svojich čistiacich a spotrebných liniek, čo signalizuje pokračujúce investície do segmentu hadičiek a tekutín.
Výrobca 10 · Shanghai · Punkčné a infúzne zariadenia
Shanghai Kangdelai Enterprise Group Co., Ltd.
Kangdelai, od novembra 2016 kótovaná na Šanghajskej burze cenných papierov ako 603987, má svoj pôvod v roku 1987 vo Wenzhou a v súčasnej šanghajskej podobe bola zaregistrovaná v júli 1998 s kapitálom 437 miliónov RMB a približne 3 900 zamestnancami. Je jedným z mála čínskych výrobcov, ktorí vlastnia kompletný vlastný reťazec pre punkčné a infúzne zariadenia, od ihlového brúsenia cez formovanie polyméru až po hotové sterilné balenie.
Produkty na starostlivosť o prepichnutie sa podieľajú asi sedemdesiatimi percentami na príjmoch, doplnené o infúzne príslušenstvo, odber vzoriek a intervenčné linky. Skupina vlastní viac ako 400 patentov, sedí v národnom výbore pre normalizáciu injekčných striekačiek a ihiel, vypracovala viaceré národné a priemyselné normy pre infúzne súpravy a ihly a dodáva do viac ako päťdesiatich krajín v rámci poverení CE, FDA a ISO 13485.
Ako kvalifikovať dodávateľa tlakových hadíc na jedno použitie
1. Najprv tlaková trieda, potom všetko ostatné
Pred kontaktovaním továrne nastavte špecifikáciu: 300 psi pre štandardnú irigáciu a dodávanie perfúzie, 600 psi pre hysteroskopické a urologické čerpacie systémy, 1200 psi len tam, kde sú v dosahu kontrastné injektory. Vyžadujte číslo registračného osvedčenia pre presný model a potvrďte dôkaz o návalovom teste za hodnotením, nie tvrdenie na úrovni rodiny.
2. Materiál a prehľadnosť
Priehľadné PVC alebo TPU lekárskej kvality je normou; čo sa mení, je sústrednosť steny a čírosť pod tekutinou. Skúmavka, ktorá žltne, zakaľuje alebo vykazuje tiene prúdenia, spôsobuje, že detekcia bublín je v divadle nespoľahlivá. Požiadajte o dokumentáciu o biokompatibilite podľa série ISO 10993 a potvrďte, že počas zamýšľanej doby kontaktu nedošlo k migrácii zmäkčovadla.
3. Rozhranie a kompatibilita
Trvajte na štandardných rozmeroch luer-lock a tupého spoja, ktoré sa osvedčili v porovnaní s čerpadlami a uzatváracími kohútmi, ktoré už máte vo svojom vozovom parku. Linka, ktorá potrebuje konverzné adaptéry, pridáva miesta úniku a mŕtvy objem; najsilnejší dodávatelia overujú svoje rozhrania voči bežným perfúznym zariadeniam a zverejňujú zoznam kompatibility.
4. Sterilizácia a integrita balenia
Sterilizácia EO s overenými limitmi zvyškov je štandardná pre hadičky na jedno použitie; ožarovanie je alternatívou vo väčších zariadeniach. Skontrolujte, či vrecká chránia hroty typu luer pri preprave, či sa ventilačné a nevetrané uzávery dodávajú vo vnútri každej súpravy a či sú tvrdenia o skladovateľnosti podložené údajmi o starnutí v reálnom čase alebo zrýchleným starnutím pre suché a chladné skladovanie.
5. Kontrola hĺbky čistého priestoru a šarže
Výrobná hĺbka oddeľuje továrne od baličov. Hľadajte dielne triedy 100 000 alebo čistiace dielne, vstrekovanie a montáž linky pod jednou strechou, 100-percentnú konečnú kontrolu a kódy sledovateľnosti jednotlivých položiek, ktoré umožnia nemocnici vysledovať sťažnosť až k šarži vytláčania.
6. Regulačná cesta pre váš trh
Priraďte existujúce registrácie dodávateľa k vášmu cieľu: certifikáty NMPA triedy II/III pre Čínu, súbory CE pre Európu, FDA 510(k) pre Spojené štáty a prípadne aj TGA a KGMP. Továreň, ktorá už exportuje v rámci týchto ciest, skracuje vašu vlastnú registračnú časovú os o mesiace.
Technické poznámky k jednorazovým tlakovým hadičkám
| Bežne používané tlakové triedy | štandardná irigácia a perfúzia 300 psi; 600 psi hysteroskopické a urologické čerpanie; 1200 psi kontrastné injekčné linky pre CT, MRI a DSA |
| Materiály rúr | Dominuje priehľadné PVC a TPU lekárskej kvality; hrúbka steny a sústrednosť určujú okraj proti prasknutiu a odolnosť proti zalomeniu |
| Metóda sterilizácie | Etylénoxid s overenými reziduálnymi limitmi je predvolený; ožarovacie linky existujú v najväčších závodoch na výrobu polymérov |
| Biokompatibilita | Hodnotenie oproti sérii ISO 10993 pre trvanie kontaktu medzi tekutinou a dráhou; žiadne podráždenie a žiadne nepriaznivé extrahovateľné látky |
| Rozhrania | Štandardné pripojenie luer-lock a tupé spoje prispôsobené hlavným perfúznym pumpám, uzatváracím kohútom a endoskopickým pracovným kanálom |
| Typické dĺžky | 150 cm a 200 cm sú objemové konfigurácie pre vysokotlakové kontrastné čiary; monitorovacie súpravy používajú kratšie sady segmentov |
| Disciplína používania | Len na jedno použitie; opätovné použitie ruší záruku sterility aj validáciu prasknutia, na ktorej registrácia spočíva |
Často kladené otázky
Aký tlak by mala mať hysteroskopická zavlažovacia linka?
Väčšina hysteroskopických a urologických perfúznych systémov funguje pohodlne v trubici s tlakom 600 psi, čo je trieda, ktorú čínske továrne najčastejšie registrujú pre túto indikáciu. Štandardná laparoskopická irigácia zriedka potrebuje viac ako 300 psi. Rozhodujúcim číslom je maximálny výstupný tlak vašej pumpy s bezpečnostnou rezervou, nie nominálne nastavenie.
Uznávajú sa čínske registrácie tlakových trubíc v zahraničí?
Samotné certifikáty NMPA sú domáce, ale niekoľko výrobcov na tomto zozname je držiteľom paralelných certifikátov CE, povolení US 510(k), registrácií TGA a KGMP pre rovnaké skupiny produktov. Tieto paralelné súbory sú predmetom auditu európskeho alebo amerického distribútora a naznačujú, že rovnaká dokumentácia návrhu prežila nezávislé preskúmanie.
Môžu dodávatelia vytlačiť našu značku a zabaliť našu konfiguráciu súpravy?
Áno vo väčšine tu profilovaných tovární. JCR Medical a Frontsurg prevádzkujú formálne programy OEM a ODM s vlastným balením, zatiaľ čo väčšie skupiny ako Weigao a Tuoren spracovávajú objemy súkromných značiek prostredníctvom svojich distribučných divízií. Poskytnite umelecké diela, obsah súpravy a pravidlá označovania cieľového trhu vo fáze dopytu, aby ste získali presnú cenovú ponuku.
Aké je reálne minimálne množstvo objednávky?
MOQ sledujú skôr sterilizačnú dávku ako formu: EO komory sú naplnené kartónom, takže továrne zvyčajne uvádzajú desiatky tisíc kusov na konfiguráciu. Štandardné katalógové modely v štandardných dĺžkach majú najnižšie prahové hodnoty; vlastné farby, tlačené vrecká alebo zostavy súprav zvyšujú veľkosť šarže potrebnú na amortizáciu validácie.
Ako sa vlastne overuje tlak pri roztrhnutí?
Validácia návrhu podrobuje vzorky násobkom menovitého tlaku s vedením upnutým a naplneným kvapalinou, pričom sa zaznamenáva expanzia, netesnosti v spojoch a režim konečného zlyhania. Výroba potom odoberie vzorky každej šarže na rovnaký test. Požiadajte o zobrazenie formátu správy o teste: továreň, ktorá meria a zaznamenáva miesta úniku spojov, nielen prasknutie trubice, má hlbšie pochopenie procesu.
Hadičky na jedno použitie verzus opakovane použiteľné: kam každá patrí?
Jednorazové linky dominujú endoskopickej irigácii a monitorovaniu tlaku, pretože vnútorné kanály nemožno spoľahlivo prepracovať a pravidlá kontroly infekcií vo väčšine nemocníc to teraz zakazujú. Opätovne použiteľné kovové alebo vystužené vedenia pretrvávajú iba v pevných vodovodných rozvodoch. Pri získavaní spotrebného materiálu plánujte výhradne jednorazové, sterilne zabalené konfigurácie s údajmi o skladovateľnosti.
Zdroj Jednorazové tlakové hadičky od spoločnosti Frontsurg
Spoločnosť Frontsurg dodáva svoje jednorazové vysokotlakové hadičky spolu s odsávacími a irigačnými súpravami a urologickými irigátormi ako jeden kvalifikovaný balík, ktorý je podporený dizajnom na jedno použitie sterilizovaným EO, priehľadným telom linky s overeným prietokom a podporou OEM/ODM pre vlastné konfigurácie.
Pošlite špecifikáciu hadičiek, cieľový trh a cieľové objemy, aby ste dostali registrácie modelu, dokumentáciu o kompatibilite a cenovú ponuku pre vašu prvú skúšobnú šaržu.
Frontmed (Hangzhou) Trading Co., Ltd. · Hangzhou, Zhejiang, Čína · E-mail: alex@frontsurg.com · Tel/WhatsApp: +86 151 6716 9571
Dvojica:nie
Zaslať požiadavku
